مطالب

۱۰ فایده ی پوشیدن کفش چرم

۱۰ فایده پوشیدن کفش چرم
اگر تا کنون در محل کار کفش چرم نپوشیده‌اید، فایده‌ ی کفش چرم را درک نکرده‌اید. کفش چرم برای اشخاصی مناسب است که در محل کار خود زیاد راه می‌روند و تمایل دارند در عین فعالیت بالا، پاهای راحتی هم داشته باشند. با این حال برخی افراد، به دلیل قیمت بالای کفش‌های چرم، کفش‌های مواد مصنوعی را ترجیح می‌دهند. در ادامه می‌خواهیم مزیت پوشیدن کفش چرم را برای شما بگوییم که ارزش جنس چرم را بیش‌تر درک کنید.

کفش چرم

فایده کفش چرم چیست که ارزش سرمایه‌گذاری دارید؟

۱ـ تنفس‌ پذیر

آیا می‌دانستید که کفش چرم نفس می‌کشد؟ نه اینکه مانند انسان‌ها نفس می‌کشد، بلکه اجازه می‌دهد هوا از درون کفش عبور کند که این باعث می‌شود نه پای شما بو بگیرد هم پاهاتون همیشه خنک بماند.

۲ـ ماندگاری

یکی از بزرگترین مزیت‌های کفش چرم ماندگاری آن است. ماندگاری کفش چرم واقعی، چندین برابر کفش ساخته شده با مواد مصنوعی است و برای محیط کاری بسیار عالی هستند.
برخی افراد به علت هزینه‌ی زیاد کفش‌های چرم، این نوع کفش را خریداری نمی‌کنند. اما آن‌ها نمی‌دانند که به علت دوام بالای کفش‌های چرم، این نوع هزینه، یک نوع سرمایه گذاری است. همیشه خرید یک جفت کفش چرمی ارزان‌تر از خرید دو جفت کفش مصنوعی است.

کفش چرم

۳ـ مقاوم در برابر آب

اگر چرم به خوبی دوخت و واکس شود، در برابر آب و دیگر مایعات مقاوم است. هنگام کار در بیرون از خانه یا آشپزخانه، شما به یک کفش مقاوم در برابر مایعات نیاز دارید که کفش‌های چرمی از این قاعده مستثنی نیستند. کفش‌های چرمی شما را از هرگونه آسیب جلوگیری می‌کنند.

۴ـ محافظت اضافی

کفش‌های چرمی همانند کلاه‌های استیل یا یک سپر به شما محافظت نمی‌دهد، اما استحکام مواد طبیعی همیشه بیش‌تر مواد مصنوعی بوده و پاهای شما را از اشیای فلزی کوچک و نوشیدنی‌های گرم محافظت می‌کند.

کغش چرم

۵ـ به سرعت شکل پا را می‌گیرد

اگر کفش چرمی را بپوشید، کفش به سرعت فرم پا را می‌گیرد. شما مطمئنا متوجه شده‌اید که کفش‌های پلاستیکی و کفش‌های مواد مصنوعی بسیار سخت از کفش‌های چرمی هستند و به هیچ وجه فرم پای شما را نمی‌گیرند. برای همین است که پوشیدن کفش‌های پلاستیکی بعد از مدتی باعث کمر درد و پا درد می‌شود. در کل کفش‌های چرم بسیار راحت و مستحکم‌تر هستند.

۶ـ راحتی

علاوه بر این که چرم یک ماده طبیعی بسیار قوی است. بسیار هم راحت است. کفش‌های چرم بسیار راحت‌اند و از پا به خوبی حمایت می‌کنند. پیدا کردن کفش مناسب چرمی برای جلوگیری از آسیب دیدگی پشت به شدت توصیه می‌شود.

۷ـ تمیز کردن آسان

چرم در مقایسه با دیگر مواد، بسیار راحت تمیز می‌شود. چرم را به راحتی می‌توان با پارچه‌ای مرطوب تمیز کرد و از آنجایی که چرم یک ماده تنفس‌پذیر است، خشک شدن آن هم بعد از تمیز کردن بسیار راحت است. اگر باز هم چرم تمیز نشد می‌توانید از واکس‌های مخصوص چرم استفاده کنید. ولی این نکته را توجه داشته باشید که باید از واکس‌های تاییدشده و مناسب استفاده کرد. در غیر این صورت واکس به چرم آسیب وارد می‌کند. بیوشاین یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید واکس کفش است که شما به راحتی می‌توانید این واکس را از اینجا خریداری کنید


برای خرید این واکس کلیک کنید

برای بدست آوردن بهترین نتیجه از چرم، باید این محصول را به بهترین نحو مراقبت کرد

۸ـ استایل زیبا

 چرم اصل بسیار شیک به نظر می‌رسد. کفش‌های ساخته شده از مواد پلاستیکی یا غیر طبیعی اغلب زیبا به نظر نمی‌رسند. اما کیف‌ و کفش چرمی، همیشه به عنوان یک کالای لوکس لحاظ می‌رسد و با نگهداری مناسب می‌توانید همیشه چرم را براق نگه دارید.

۹ـ دوست‌دار محیط زیست

لباس و کفش‌های ساخته شده از مواد مصنوعی طی فرایند تولید به دلیل این‌که گاز سمی از خود ساطع می‌کنند، برای محیط زیست بسیار ضرر دارند. از آنجا که چرم یک نوع ماده طبیعی است، هیچ فرایند شیمیایی طی تولید رخ نمی‌دهد و به هیچ وجه برای محیط زیست ضرر ندارد و آن را دوست‌دار محیط زیست می‌نامیم.

کفش چرم

۱۰ـ بوی خوبی دارد

شما اگر همیشه کفش چرم بپوشید، بوی کفش چرم با هیچ کفشی عوض نمی‌کنید. شما با خرید اولین ژاکت یا کفش ساخته شده با مواد مصنوعی متوجه بوی عجیب و غریب این مواد می‌شوید. اگر پاهای شما همیشه در کفش بوی نامطبوع می‌گیرد، استفاده از کفش چرم را به شدت به شما توصیه می‌کنیم.

برای خرید این واکس کلیک کنید

حرف آخر…

پا قلب دوم هر انسانی است. شما مطمئنا از قلب خود بسیار مراقبت می‌کنید که آسیب نبیند. همانطور هم باید از قلب دوم خود که پای‌تان است به خوبی مراقبت کنید تا آسیب نبیند و استفاده از کفش‌های چرمی یکی از این کارهاست که می‌توانید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *